BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
 
header image
 

Koala C:

och, argi ne mielas koaliukas? :33
įsivaizduokit, būni toki koaliuku, ir vien tik miegi bei valgai. aš irgi noriu būt koala. albinosė. jos gražios, ir dar baltos :0 tiiiikros, graaažios albinosinės kailiuotos tingios žvėriukės. kai, kad aš. tik, kad jos neverkšlena. nu ir nieko, jos bent jau neturi geriausių draugų, kurie palieka or išduoda. Jos visos būna bandomis, ir visad būna laimingos.

NORIU BŪT KOALA

ARBA KITU GYVŪNU, KURIE GYVENA GENTIMIS

pė.es. nesitikėkit jau tokio labai ilgai įrašo pusę pirmos nakties :ddd. Va per atostogas tai jaučiu skaityt nespėsit xD

Patiko (0)

Rodyk draugams

~ Pukuo | 2009-12-22. Temos: , , , , ,

4 komentarai įrašui “Koala C:”

 1. O man koalos kažkodėl nepatinka, be to negalim žinoti jos laimingos ar ne. Ir vien tik miegot bei valgyti kiaurą dieną atsibostu…
  Aš tai geriau būčiau naminiu katinu arba šunimi kurį šertu likučiais nuo pietų (Nebent sausas ėdalas skanus). Įsivaizduok. išbėgi pabėgioti į lauką, grįžti ir veiki sau kiaurą dieną ką nori… Čia tai gyvenimas.
  Na, bet kaip kam patinka. Kaip sakoma, dėl skonio nesiginčijama.

 2. (+1)
  Mielos jos :3. Bet man, kaip ir Kateninai, irgi pabostų taip gyventi :D… Nors, kai viskas labai užknisa ir norisi ramybės, tai kaip tik tokio gyvenimo ir norėčiau >_>.
  Aš geriau baltuoju/albinosu vilku pabūsiu >:3.

 3. Albinosai gyvūnėliai labai serga - dėl melanino sintezės sutrikimo trinka daug organizmo funkcijų :<
  nemanau, kad norėtum tokiu būti - net nuo šviesos akis taip skaudėtų, kad taip ir gūžtumeisi į kamuoliuką.

  Manau žmonės gi irgi gyvena gentimis, arne? ;D

 4. Apie sunis tai tiesa…… :) darai ka nori kiaura diena .. o koalas jos mielos labai daug meiles gauna bet nusibostu toks gyvenimas per ramus kaskaip nu aiskiais cia tiktais kaip kam ..(ziurint kokio budo zmonems) :)

Palikti komentarą