BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
 
header image
 

Amerikiečiai ATACKINA >:00

Negaliu negaliu negaliu! Kaip mane nervuoja! Neįsivaizduojat. Šiandien jau tikriausiai 3 ar 4 vakaras, kai iš mano kolonėlių sklinda visokių amerikietiškų laidų garsai, kurie, atrodo kraunasi, nors pas mane nei kokia radija įjungta, nei youtube ar kokia tai muzikos programa. Ir jie mane taip nervuoja!!! Pvz. pirmą kartą kalbėjo apie kažkokią laidą, kurios finale bus paliktas 1 vaikinas ir 1 mergian ir jie ten turės kažką daryt saloje, kitą kartą pasakojo apie kažkokius tia du kambarius kurie bus pastatyti kažkokioje duobėje ir ten gyvens 2 komandos, ar kažkas tokio, o šiandien pasakojo, ką daryti, jei įsimyli 2vaikinus vienu metu, ir patarė, kad nedaryti nieko, o toliau susitikinėti su abiejais, paskui girdėjosi visokių muzikos tipų dianų ištraukos, kažkokie tai bičiukai kalbėjo, o vienas belekiek kartų kartojo, kad visos merginos užknisa, ar kažką panašaus. Ačiū dievui, ka djie jau baigė kalbėt :dd. Bet, gal yra tokių, kuriems jau buvo tokia problema, arba kurie žino, kaip padaryt, kad jie nebeeitų svečiuotis mano kolonėlėse? Nes jums gal tia ir atrodo juokinga. Šiaip ir man juokinga. Bet jūs neįsivaizduojat, kaip tai UŽKNISA >:B

Be to, šiandien baigiau siųsti dainas ir dabar turiu virš 100 bitlų dainų :> Kietai 8D

O, man atrodo, kad aš jau pradėjau sveikti, nes šiandien pradėjau KVĖPUOT! X333

Yay. Mokykloje vėl karantinas! ^o^

Patiko (0)

Rodyk draugams

~ Pukuo | 2009-12-02. Temos: , , , , ,

5 komentarai įrašui “Amerikiečiai ATACKINA >:00”

 1. ahahahah XD omg
  sorry - bet žiauriai juokinga XD
  neįsivaizduoju kas čia galėtų būti…

  XD

 2. Taip ir galvojau, kad žvengsi šitą perskaičius. Viskas, dbaar duosiu jiems kyšį, akd nueitų pas atve į svečius D:

 3. lauksiu XD

 4. Man irgi taip buvo, tiesa su ausinėm. Tai surezonuoja tavo kolonėlese kažkas su laidų transliacijom ir todėl anos tau “pragroja” laidas. Nežinau dėl ko taip būna, bet įtariu, kad paprastai kaltas koks kaimynas su kokia galinga prijamimo ar net retransliavimo įranga.

 5. A jo, dar, jei įdėsi kolonėlę į metalo dėžę, tas turėtų liautis, bo bu ekranuojami EM laukai, bet tai tada nelabai turėsi naudos iš kolonėlės, ane?

Palikti komentarą